Eğitimler

Başvuru Formu

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ile Vaka Konsültasyonu için toplam 8 oturum planlanmıştır. Terapistler, sadece ilgilendikleri oturuma / oturumlara katılabilirler; tüm oturumlara katılma zorunluluğu yoktur. Oturumlar, her ay bir çarşamba günü olmak üzere saat 19.00’da başlar ve 1,5 - 2 saat sürer. Tüm süreç Zoom üzerinden online olarak ilerler. Katılımcılar, oturum boyunca sorularını Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu’na yöneltir. Katılımcılar dilerlerse oturumlara soru sormayarak sadece dinleyici olarak da katılabilir.

Sertifika:

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ile Vaka Konsültasyonu Buluşmalarının tamamına katılan katılımcılara kişiye özel e-katılım belgesi oluşturulacak ve iletilecektir. 

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ile Vaka Konsültasyonu Buluşmalarına başvurmak için lütfen şu adımları izleyiniz:

KDV Dahil 750 ₺ olan oturum ücretini aşağıda bilgileri verilen banka hesabına yatırınız. Lütfen ücreti yatırırken açıklama kısmına adınızı-soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve oturum adınızı yazınız. (Örneğin: Feyza Adalmış, 0535 458 77 57, Anksiyete).  Eğer açıklama kısmına katılımcının adını yazmadıysanız bize ulaşarak ödemenizi lütfen bize teyit ettiriniz.

Garanti Bankası

Alıcı: Ebru Şalcıoğlu (Ticari Hesap)

Banka ve Şube: Garanti Bankası, Nişantaşı Şubesi

IBAN No: TR25 0006 2000 1320 0006 2933 59

Başvuru formunu doldurunuz. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra 48 saat içerisinde kaydınızın tamamlandığına dair bir onay e-postası alacaksınız. Almamanız durumunda lütfen bizimle iletişime geçin. İletişime geçmeyen katılımcılarımızdan DATEM sorumlu değildir

*Bir kontenjan sınırı yoktur fakat konuşmacı sayısının o oturum özelinde kısıtlanabilme hakkı DATEM’e aittir.  

Katılım Koşulları

Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ile Vaka Konsültasyonu Buluşmalarına katılım sağlayabilmek için ruh sağlığı alanında sınıflandırılan lisans ya da yüksek lisans bölümlerinden mezun olma ya da bu alanlarda uzmanlık alma koşulu bulunur. Bu bölümlerin 3. ve 4. sınıf öğrencileri de klinik psikoloji ve psikoterapi alanlarını tanımak için bu buluşmalara katılabilirler. Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu ile Vaka Konsültasyonu Buluşmalarına iki farklı kategoride katılım sağlanabilir.  

1)    Konuşmacı: Bu kategoriden katılım sağlayacak kişiler oturumun temasına uygun olarak çalıştığı vakalarla ve terapi süreçleriyle ilgili soru sorabilir.

2)    Dinleyici: Alana veya o oturumun temasına ilgi duyan kişilerin klinik uygulamaları gözlemleyebilmesini, BDT’nin vaka yaklaşımını yakından tanıyabilmesini ve o haftanın temasına ilgi duyan ve katılım koşullarını sağlayan kişiler oturumu dinleyici olarak izler.

(Belirlenen lisans bölümlerinde okuyan 3. ve 4. sınıf öğrencileri yalnızca dinleyici olarak katılım sağlayabilir.)