Eğitimler

Başvuru Formu

Bilişsel ve Davranışçı Terapilerde Mindfulness Uygulamaları Eğitimi

Bu iki günde verilen toplam 12 saatlik bir eğitimdir. Eğitim teorik ders anlatımı, klinik uygulama örnekleri ve deneyimsel pratikler içermektedir.

Eğitime herhangi bir üniversiteden ya da eğitim kurumundan Bilişsel ve Davranışçı Terapiler (BDT, kognitif terapi, şema terapi, kabul ve kararlılık terapisi vb.) üzerine ders ya da eğitim tamamlamış ruh sağlığı alanı çalışanları (psikolog, psikolojik danışman, psikiyatrist vb.) katılım sağlayabilirler. Tamamladığınız derse ya da eğitime yönelik kanıtlayıcı bir belgeyi (transkript, katılım belgesi, vb.) kayıt sırasında sisteme yüklemenizi rica ederiz.

Eğitim materyali kapsamlı bilgi içermektedir ve bir kitapçık katılımcılara pdf formatında verilmektedir. 

Eğitim sonunda katılımcılara basılı bir katılım belgesi verilmektedir (kargoyla adresinize ulaştırılacaktır). 

*Prof. Dr. Ebru Şalcıoğlu olağanüstü hallerde eğitim tarihini katılımcılara en az 1 ay önce haber vermek şartı ile değiştirme hakkına sahiptir.

Bilişsel ve Davranışçı Terapilerde Mindfulness Uygulamaları Eğitimi ücreti 4125 TL + KDV (Toplam 4950 TL)'dir. Katılımcılarımız 2 taksit (2475 TL + 2475 TL) halinde ödemelerini gerçekleştirebilirler. Eğitim materyali eğitim ücretine dahildir. 

Bilişsel Davranışçı Terapilerde Mindfulness Uygulamaları Eğitimine katılım için lütfen şu adımları izleyiniz:

  1. Lütfen uygun kontenjan olup olmadığını bizi arayarak sorunuz.
  2. Uygun kontenjan bulunması halinde KDV dahil 4950 TL (2475 TL + 2475 TL) olan eğitim ücretini aşağıda bilgileri verilen banka hesabına yatırınız.

Garanti Bankası
Alıcı: Ebru Şalcıoğlu (Ticari Hesap)
Banka ve Şube: Garanti Bankası, Nişantaşı Şubesi
IBAN No: TR25 0006 2000 1320 0006 2933 59

Lütfen ön kayıt ücreti yatırırken açıklama kısmına adınızı-soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve kayıt yaptırdığınız eğitimi yazınız. (Örneğin: Feyza Adalmış, 0530 016 93 98, Mindfulness). Eğer açıklama kısmına katılımcının adını yazmadınız/yazamadıysanız bize ulaşarak ödemenizi teyit ettiriniz.

  1. Başvuru formunu doldurunuz. Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.
  2. Kaydınızı gerçekleştirdikten sonra 48 saat içerisinde kaydınızın tamamlandığına dair bir onay e-maili alacaksınız. 

Kayıtlarımız kontenjanımız dolduğunda kapanacağından belli bir son kayıt günü yoktur. Kontenjanımız dolduktan sonra isminizi bize ulaşarak yedek listesine yazdırabilirsiniz. 

Eğitim Ücretini Nasıl Yatırabilirim?
Eğitim ücretini  Garanti Bankası ATM’lerinden kartsız işlem menüsünü kullanarak ya da merkezimizin hesabına EFT veya havale yaparak yatırabilirsiniz.
Kayıt, ödeme ve eğitimle ilgili tüm sorularınız için info@datem.com.tr mail adresi ya da 0 (535) 458 77 57 no’lu telefon aracılığıyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.